Danfoss Type BF Series Coils with Cable Lead 018F6261 220V-230V AC
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: NINGBO, ΚΙΝΑ
Μάρκα: BRANDO
Πιστοποίηση: None
Αριθμό μοντέλου: BB15058555
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 200
Τιμή: Διαπραγματεύσιμα
Συσκευασία λεπτομέρειες: εσωτερικά κουτιά, χαρτοκιβώτια, παλέτες
Χρόνος παράδοσης: Διαπραγμάτευση
Όροι πληρωμής: T/T, Paypal, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 100000 τμχ το μήνα
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα προϊόντος: Πηνίο ηλεκτρομαγνητικής βαλβίδας ψύξης Δυναμικό: 24VAC, 110VAC, 220VAC
Εξουσία: 21VA, 10W, 18W Κατηγορία μόνωσης: H