Danfoss Type Solenoid Valve EVR 40 1 5/8 in 042H1109 042H1110
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: BRANDO
Πιστοποίηση: None
Αριθμό μοντέλου: BRV40-158S
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 5 τεμ
Τιμή: Διαπραγματεύσιμα
Συσκευασία λεπτομέρειες: Εσωτερικό κουτί, χαρτοκιβώτιο, παλέτα
Χρόνος παράδοσης: Διαπραγμάτευση
Όροι πληρωμής: T/T,Western Union,MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 100000 τμχ το μήνα
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα προϊόντος: Βαλβίδα σωληνοειδών ψύξης Κωδικός παραγγελίας: 042H1109, 042H1110
Μέγεθος θύρας: 1 5/8'' (42mm) Τύπος σύνδεσης: Συγκόλληση (ODF)
Λειτουργία: 2 τρόπος κλειστός κανονικά Δυναμικό: 24VDC, 24VAC, 110VAC, 220VAC